Pomoc

Ile wynosi aktualny czas realizacji zamówień?

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz na adres e-mail informacje o przyjęciu płatności. Wtedy też rozpoczynamy proces jego realizacji, który nie przekracza 15 MINUT!  (Allegro do 30 minut /  Ceneo do 24 godzin)

Co to są kupony rabatowe?

W wielu akcjach promocyjnych oferujemy naszym Klientom kupony rabatowe. Mają one formę kodów, które należy wpisać w koszyk, w odpowiednio oznaczonym polu. Spowoduje to przeliczenie kwoty do zapłaty z uwzględnieniem rabatu. Pamiętaj, że większość kodów rabatowych ma swój okres ważności. Po jego wygaśnięciu kod rabatowy przestaje być aktywny – nie spowoduje przyznania określonego rabatu.

Jak zareklamować zakupiony produkt?

W przypadku wystąpienia problemów z zakupionym produktem należy skontaktować się z działem obsługi klienta pod adresem kontakt@wyrm.pl

W treści zgłoszenia należy podać szczegóły dotyczące występującego problemu. Otrzymaną reklamację przekazujemy do weryfikacji dystrybutorom i w najbliższym możliwym terminie informujemy państwa o proponowanym przez naszą firmę rozwiązaniu. Weryfikacja trwa od 48 godzin do 14 dni roboczych. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, każde zgłoszenie wymaga dokładnego sprawdzenia.

Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Jak aktywować zakupiony produkt?

Pełne instrukcje aktywacji zakupionych kluczy cyfrowych dostępne są w dziale AKTYWACJA. Poradnik zawiera najpopularniejsze platformy z oferowanych przez nas gier, programów i prepaidów.

Jak sprawdzić dostępność produktu?

Na stronie naszego sklepu prezentowane są jedynie aktualnie dostępne produkty. W przypadku gdy nie dysponujemy wymaganą ilością towaru dla złożonego zamówienia, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

JAK SPRAWDZIĆ STATUS REALIZACJI ZAMÓWIENIA?

Na Twój adres email będziemy przesyłać informacje o postępach w realizacji zamówienia. Ponadto po zalogowaniu do Twojego konta będziesz miał dostęp do wszelkich informacji o Twoich bieżących oraz już zrealizowanych zamówieniach.

Gdzie mogę znaleźć informacje o polityce prywatności RODO?

99,9% Pozytywnych komentarzy
Typ Z 12 miesięcy
Pozytywne: 2368
Negatywne: 1
Średnia z 2369 ocen sprzedaży: Zgodność z opisem 5.0
Czas wysyłki 5.0
Koszt wysyłki 5.0
Obsługa kupującego 5.0
amigolbn
Wg. mnie (laika) chcącego kupić grę, opis nie wskazywał wprost że jest do DODATEK DO GRY. Owszem było napisane, że DLC, że PUBG VK SET, ale jeśli ktoś chce kupić grę, to niech dobrze doczyta treść opisu i najlepiej przetłumaczy z kimś kto jest w temacie. Widzę, że to już poprawiono, super.
kriswold
Brak treści
kriswold
Brak treści
lee_ray
Brak treści
jumam
Nic dodać nic ująć, zapłata i klucz na mail, polecam
krzysztofpiwek
Brak treści
Siara-76
Brak treści
Kopka-Automobile
Brak treści
roofi99
Brak treści
Meyalelleth
Brak treści
Client:44424532
Brak treści
bachar3
Brak treści
Client:43367529
Brak treści
pralislaw
Brak treści
piatek_jerzy
Brak treści
Adam70
Brak treści
adi1313_2004
Brak treści
Client:42825283
Brak treści
Client:42825283
Brak treści
szo32
Brak treści